snowboard

oferta

 

Jesteś na stoku? Nie masz własnego sprzętu a chciałbyś pojeździć? Hmmm... bardzo dobrze trafiłeś! Znajdziemy coś dla Ciebie! A co najważniejsze na każdą kieszeń.
Przyjedź na stok Gromadzyń w Ustrzykach Dolnych, zaparkuj wygodnie i przyjdź do nas, to dosłownie kilka metrów od wyciągu! Nasza obsługa zadba aby wyposażyć Cię w kompletny sprzęt zimowy. Począwszy od kasku, gogli, maski ochronnej, na butach, kijach i nartach czy snowboardzie kończąc. Profesjonalnie dobierzemy i przystosujemy sprzęt aby jeździło się jak najlepiej a biała przygoda nie miała końca.

 

Masz już swój ulubiony sprzęt? Ale wymaga on serwisu? Zadbamy o niego! Każde narty i snowboard poczują się u nas jak w dobrym SPA! Pełna regeneracja, konserwacja, smarowanie na gorąco i ostrzenie krawędzi. Zrobimy to z najwyższą dbałością tylko po to abś czerpał z jazdy jeszcze więcej! Wszelkie cenniki zarówno wypożyczenia sprzętu jak i serwisu znajdą Państwo w zakładce cennik.

 

Dlaczego akurat u nas?

- Doskonała lokalizacja u stóp jednego z największych stoków narciarskich w Ustrzykach Dolnych. Bardzo dobrze przygotowany, naśnieżany oraz ratrakowany, 2 km od centrum miasta. Widok ze stoku i pogodę możecie Państwo obserwować na bierząco w modułach po prawej stronie naszej witryny.

- Konkurencyjna cena, sprawdźcie Państwo nasze ceny - bronią się same! Wybierając nas masz gwarancje że zarówno Ty jak i Twój portfel będziecie zadowoleni!

- Odpowiednie wyposażenie i jakość. Nasz sprzęt jest stale serwisowany, więc jego jakość jest zawsze dobra. Jesteśmy także przygotowani i znajdziemy wyposażenie dla Państwa dzieci.

 

 

 

Obsługa Oster-Ski
ZAPRASZAMY

Bieszczady Travel logogeosfacebok fan

kamery

play

cennik wypo�yczalni
westiga it solutions